Labalance - Work and Relax. Masaż biurowy i usługi prozdrowotne w firmie i na eventach.

Oferta dla firm

Nasza oferta

Dla firm i zorganizowanych grup pracowników oferujemy kompleksowe rozwiązania poprawiające samopoczucie i wydajność w pracy. We współpracy stawiamy na elastyczność – dopasujemy się do firmy by wspólnie odnieść sukces. Rodzaj usługi, czas jej trwania, częstotliwość usługi, sposób płatności za nią, sposób rejestracji na usługi – to wszystko ustalenia. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy doradzić sprawdzone i dobre rozwiązania.

Zapewnienie usług relaksacyjnych i rehabilitacyjnych dla pracowników przekłada się na ich lepsze samopoczucie, mniejsze zmęczenie i większy komfort. Przekłada się to bezpośrednio na wydajność ich pracy, w szczególności przy zadaniach wymagających ciągłego skupienia czy kreatywności.

Poważne podejście do naszych obowiązków, wysokie kwalifikacje pracowników w połączeniu z ich wysoką kulturą osobistą, powodują iż śmiało możemy stwierdzić że profesjonalizm jest naszą dewizą.

Stawiamy na brak sztywnych ram współpracy. Dopasujemy się do Twojego przedsiębiorstwa, jego sposobu działania i rytmu tak byśmy wspólnie odnieśli sukces.

OFERTA USŁUG MOBILNYCH DLA FIRM

MASAŻ W BIURZE – WORKSITE

Masaż biurowy, zwany też masażem worksite, obejmuje najbardziej napięte części ciała tj. mięśni grzbietu, karku, szyi, ramion, dłoni i rąk. Wykonywany jest w miejscu pracy na profesjonalnym krześle, przez ubranie i nie wymaga stosowania olejków. Trwa 15 lub 30 minut dzięki czemu nie koliduje z obowiązkami zawodowymi.

USŁUGI KOSMETYCZNE W BIURZE

Usługi kosmetyczne z dojazdem do biura są adresowane dla zapracowanych kobiet i mężczyzn, dla których znalezienie czasu aby udać się do salonu piękności graniczy z cudem. Zabiegi realizujemy w Twoim biurze szybko, dokładnie i w pełni profesjonalnie – jak w salonie piękności.

PROGRAMY PROZDROWOTNE DLA PRACOWNIKÓW

Proponujemy programy prozdrowotne obejmujące prezentacje ćwiczeń do wykonywania w trakcie pracy, warsztaty o tematyce ergonomii pracy i prawidłowej pozycji, warsztaty dietetyki i prawidłowego odżywiania. Programy takie są doskonałym uzupełnieniem masaży biurowych i zapewniają całościowe podejście do zdrowia i kondycji pracowników.

STREFA RALAKSU NA EVENTACH

Propozycja stworzenia strefy relaksu na różnego rodzaju eventach firmowych takich jak  spotkania biznesowe, imprezy firmowe, wystawy, targi czy konferencje. Będąc częścią spotkania oferowane masaże i usługi kosmetyczne podnoszą prestiż spotkania i firmy, przyciągają uwagę. Tworzy przyjemną i odprężającą atmosferę.